naši člani tudi aktivni

Novo šolsko leto je tu in naši otroški zakladi zopet prestopajo šolska vrata. Vsi si želimo, da bi bila njihova pot od doma do šole kar se da varna. Tudi v našem društvu smo se odločili, da pomagamo pri zagotavljanju varnosti na poti naših šolarjev. Nekateri naši člani so zelo aktivni in so se pridružili mnogim prostovoljcem po vsej Sloveniji, da bi poskrbeli za varnostih naših in vaših otrok. Naši prostovoljci, člani AMD Zvezda, so poskrbeli za dodatno varnost otrok pri prečkanju ceste v okolici OŠ Dravlje v Ljubljani. 
Dekleta in fantje, hvala za vaš trud!

Ljubljana, 4.9.2018, avtor: bojan, fotografije: AMD Zvezda

IMAŠ VPRAŠANJE?
NE ČAKAJ, ZAČNIMO POGOVOR

Podrobnosti

Matična številka: 5138906
Identifikacijska številka: SI42075807
Davčni zavezanec: DA
TRR: 02010-0018051084 pri NLB Ljubljana

delovni čas

TOREK, ČETRTEK:
od 9.00 do 13.00

 

SOCIALNA OMREŽJA